Zespół stomatologów

Poznaj nasz zespół

Nie tylko miejsce i najlepszy sprzęt, ale przede wszystkim ludzie tworzą miejsce, do którego Pacjenci chętnie wracają.

Anna Błachowiak – ZnanyLekarz.pl

Lekarz dentysta, lekarz medycyny estetycznej
Anna Błachowiak

Ukończyła Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko – Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W czasie studiów brała udział w pracy kół naukowych. Staż podyplomowy odbyła w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej. Pracę zawodową łączy z rozwojem naukowym ze szczególnym naciskiem na stomatologię estetyczną i protetykę. W 2009 roku podjęła decyzję o utworzeniu własnej placówki, którą konsekwentnie rozwija i wyposaża w najnowszy sprzęt.

Lekarz dentysta
Iga Bordzio

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku lekarsko-dentystycznym. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i dba o bezstresowy przebieg leczenia. Pracę wykonuje z zaangażowaniem, pasją i dbałością o komfort pacjentów. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach teoretycznych oraz praktycznych. Jej zainteresowania zawodowe skupiają się głównie na stomatologii zachowawczej, endodoncji i periodontologii.

Higienistka stomatologiczna
Justyna

Asystentka stomatologiczna
Natalia

Co możemy dla Ciebie zrobić?
STOMATOLOGIA
MEDYCYNA ESTETYCZNA
Napisz do nas!

Wyślij nam wiadomość, opisz w czym możemy Ci pomóc – znajdziemy rozwiązanie problemu i odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

  PRZYJEDŹ DO NAS

  ul. Rycerska 4
  41-902 Bytom

  REJESTRACJA TELEFONICZNA

   32 288 00 00

  783 950 058

  NAPISZ WIADOMOŚĆ

  info@smile-clinic.pl
  pytania@smile-clinic.pl

  GODZINY PRZYJĘĆ

  Poniedziałek – Piątek
  09:00 – 17:00

  This will close in 0 seconds