Medycyna estetyczna w Smile Clinic

Oferta usług

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Smile Clinic w zakresie medycyny estetycznej!

Medycyna estetyczna wykorzystuje metody oparte na działaniu leków oraz zabiegów o mało inwazyjnym charakterze, które poprawiają wygląd i opóźniają naturalny proces starzenia się skóry. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej zawsze poprzedza wywiad, którego głównym celem jest identyfikacja problemu Pacjenta oraz ustalenie możliwych metod jego eliminacji. Głównym zadaniem lekarza opartym na jego specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu jest uzyskanie naturalnego i atrakcyjnego wyglądu o stosunkowo trwałym charakterze. Trzeba przy tym mieć świadomość, że zbyt daleko idąca interwencja często przynosi odwrotny efekt od zamierzonego – sztuczny i nieestetyczny wygląd.

Oferta medycyny estetycznej
01
Botox

Toksyna botulinowa sprawia, że mięśnie rozluźniają się a zmarszczki wygładzają. Proces ten wykorzystano w medycynie estetycznej do profilaktyki i usuwania zmarszczek mimicznych twarzy.

02
Kwas hialuronowy

Podany bezpośrednio pod skórę uzupełnia niedobory naturalnie występującego kwasu, przez co przywraca nam zdrowy, młody wygląd i pomaga skorygować mankamenty urody.

03
Mezoterapia

Jest doskonałą profilaktyką w starzeniu się skóry. Polega na dostarczeniu substancji odżywczych za pomocą zastrzyków śródskórnych w odpowiednie miejsca takie jak twarz, szyja, dekolt.

04
Osocze bogatopłytkowe

Regeneris to autologiczna terapia komórkowa. Zawiera komórki i czynniki wzrostu krwi pacjenta, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność.

Głównym celem szerokiego wachlarza usług z zakresu medycyny estetycznej jest profilaktyka przeciwstarzeniowa koncentrująca się na spowolnieniu starzenia się skóry i usuwaniu ich widocznych skutków. W ten sposób można odmłodzić skórę np. usuwając zmarszczki, polepszyć jej kondycję a także zniwelować defekty estetyczne typu rozstępy, cellulit, zapadnięte policzki czy nawet blizny.

Od lat toczy się dyskusja kto może wykonywać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Zgodnie ze stanowiskiem Naczelnej Rady Lekarskiej z dnia 29 stycznia 2021 medycynę estetyczną stanowią świadczenia zdrowotne, wiążące się z ingerencją w tkanki ludzkie, udzielane przez lekarzy i lekarzy dentystów, służące przywracaniu lub poprawie fizycznego i psychicznego samopoczucia oraz społecznego funkcjonowania Pacjenta, poprzez zmianę jego wyglądu. Mając to na uwadze, w naszej placówce oferowane zabiegi wykonują tylko lekarze z odpowiednimi kwalifikacjami. W Smile – Clinic zakresem medycyny estetycznej zajmuje się doskonale wszystkim znana Pani doktor Anna Błachowiak, która poza studiami na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko – Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego ukończyła również studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Poza posiadanym prawem wykonywania zawodu lekarza dentysty legitymuje się szeregiem certyfikatów potwierdzających stałe podnoszenie swoich kwalifikacji zarówno w dziedzinie stomatologii jak i medycyny estetycznej.

Co możemy dla Ciebie zrobić?
STOMATOLOGIA
MEDYCYNA ESTETYCZNA
Napisz do nas!

Wyślij nam wiadomość, opisz w czym możemy Ci pomóc – znajdziemy rozwiązanie problemu i odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

  PRZYJEDŹ DO NAS

  ul. Rycerska 4
  41-902 Bytom

  REJESTRACJA TELEFONICZNA

   32 288 00 00

  783 950 058

  NAPISZ WIADOMOŚĆ

  info@smile-clinic.pl
  pytania@smile-clinic.pl

  GODZINY PRZYJĘĆ

  Poniedziałek – Piątek
  09:00 – 17:00

  This will close in 0 seconds